Jaký marketing dělat pro svoji firmu?

online marketing, internet marketing, digital marketing
Email marketing

Přestože v dnešní době má email menší otevíratelnost než messenger i tak zůstává jedním z nejziskovějších nástrojů.

Google ads

Chcete mít přednost ve vyhledávání a být na první stránce na googlu? Pokud ano, tak je tato služba (google adwords) ideální pro Vás.

Facebook

Facebook reklama je stále v Česku jedna z nejlevnějších a i tak ji využívá velmi malé % marketérů.

Sociální sítě

Slouží jako Vaše druhá online vizitka, hned po Vaší webové stránce.

Sociální sítě

Fenomén sociálních sítí se opět ukazuje v plné kráse. Všichni jsou doma a provoz na sítích vzrostl několikanásobně. Kdy jindy říci jsem tu, pokračuji, vylepšuji a těším se na vás, své zákazníky, až vše pomine. Sdělujte důležité aktualizace, nejbližší plány, akce. Nebojte se utratit drobné peníze na placenou reklamu. Myslete tak, že část vaší konkurence může být v panice a všechno zastavili. Využijte toho, lepší čas na levnějsí proklik a kreativní texty a grafiku nebude. Kdo udává trend a tempo, vede trh.

 

Email marketing

I v dnešní době sociálních sítí, Messengeru, Skypu, Whatsappu je e-mail stále nejpoužívanějším prostředkem pro komunikaci. Minimálně jednu e-mailovou adresu má dnes na celém světě 50 % lidské populace a toto číslo stále roste. Statista také říká, že v roce 2017 bylo odesláno 269 miliard e-mailů KAŽDÝ DEN. Neuvěřitelné číslo, které znamená, že do každé schránky přijde cca 72 e-mailů denně. Kolik e-mailů dostáváte vy? E-mail marketing rozhodně není vhodný jen pro velké firmy. Díky dostupnosti, ceně a návratnosti je vhodný i pro malé a střední firmy i pro živnostníky a volnonožce.

Facebook ads

Facebook reklama umožňuje v České republice oslovit až 5.7 mil dospělých, na Slovensku je to polovina. Kliknutí můžete ve srovnání s jinými typy PPC reklam nakupovat za směšné peníze, v některých odvětvích i za korunu. Facebook ví o svých uživatelích téměř vše, díky tomu nabízí neuvěřitelné možnosti cílení, včetně možnosti „naklonovat“ stávající zákazníky. Ve správci reklam Facebook se nastavuje i reklama pro Instagram, protože Facebook jej vlastní. Pokud máte pocit, že Facebook je jen záležitost teenagerů anebo Facebook už dávno není v módě a pro vaši firmu nemá smysl, buď jste Facebook reklamu ještě nezkusili nebo ji nepoužíváte správně.

Google ads

Google Ads je služba společnosti Google, jejíž prostřednictvím za pomoci zadání důležitých klíčových slov mohou majitelé webů poskytnout větší význam jejich stránkám ve vyhledávání Google. Dříve byl reklamní systém nazýván Google AdWords a partnerské rozhraní jeho obsahové části Google AdSense. V roce 2018 přišel Google s rebrandingem. Google Ads patří do globální TOP špičky mezi on-line reklamními systémy. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google

Pomůžu Vám zvýšit tržby!

Nevíte si rady s marketingem? Potřebujete někoho, kdo vše udělá za Vás? Pokud ano, tak jste na správném místě. Rád Vám pomůžu uspět v online světě. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Nezávazná poptávka

Privacy Policy: We hate spam and promise to keep your email address safe

Načtěte si vizitku

Vyplň své údaje a přidej se

Privacy Policy: We hate spam and promise to keep your email address safe